Onnet Telefon Hizmeti

Telefon operatörleri yıllardır sizden hem sabit hat ücreti alıyor hemde toptan
dakika satarak kullanmadığınız dakikaları da size ödettiriyor. 
Zeta Telekom ile hem sabit ücret ödemekten kurtulun hemde konuşmadığınız dakikalar için para ödemeyin.

Onnet Telefon Hizmeti

Sizin işiniz. Sizin Öncelikleriniz.

Size özel arayüz ile telefon hatlarınızın hangi numaraları aradığını ve hangi numaralardan arandığını görebilirsiniz. Ayrıca kalan bakiyenizi takip edip isterseniz bakiyeniz belli bir rakamın altına düştüğünde sizi bilgilendirmesini isteyin. Aynı Portal üzerinden güvenli bir şekilde ekstra ücret ödemeden Kredi Kartınız ile ödemenizi yapabilirsiniz.

HER YÖNE HESAPLI KONUŞUN

Kafa karıştıran tarifelere son!
Sehir içi, şehirler arası, cep yada sabit hatlara hatta bir çok yabancı ülke ile tek bir ücret ile konuşun. Yurt dışı ile çok görüşüyorsanız, Zeta Telekom ile tasarrufa hemen başlayın.

PARANIZ UÇUP GİTMESİN

Ön ödeme yaparak hesabınızı bilin, süprizlerden uzak, sabit veya gizli bir ücret ödemeden ne kadar para yatırdıysanız o kadar konuşun.  Sadece konuştuğunuz kadarını ödeyin.

Konuştuğun Kadar Öde

Her ay sabit ücret adında konuşmadığınız dakikalarında parasını ödediğinizin farkında mısınız? Zeta Telekom ile hem sabit ücret hemde herhangi bir paket tarifesi ödemeden, sadece konuştuğunuz kadar ödeyerek hesabınızı bilin.

Kaliteli Hizmet

Zeta Telekom'un altyapısı ile bu hizmeti ister kendi sahip olduğunuz numaralar ile alın isterseniz yeni bir numara kullanın. Telefonların düşük ses kalitesinden kurtulun ve HD Ses Kalitesi ile tanışın.

ZETA Telekom Müşteri Hizmetleri

0850 640 0 640