Toplu SMS Gönderim Hizmeti

Toplu SMS; Geleneksel iletişim yöntemlerine göre daha ekonomik, etkili, güvenilir ve çok daha pratik bir iletişim yöntemidir. Temel olarak bir Kısa Mesajın (SMS) tek tek gönderilmesi yerine, binlerce kişiye aynı anda ve daha ekonomik koşullarda gönderilmesi esasına dayanmaktadır.

 

Toplu SMS kullanıcısına, kullanıcı ihtiyaçlarına ve kullanım şekline bağlı olarak, birçok avantaj sağlamaktadır. SMS diğer iletişim, reklam ya da tanıtım araçlarıyla kıyaslandığında, Hızı, Maliyeti, Etkisi, Raporlanabilmesi ve Güvenilirliği ile öne çıkmaktadır.

SMS Gönderimi

Toplu SMS Hızlıdır

SMS Geleneksel iletişim, reklam ve tanıtım araçlarına kıyasla çok daha hızlıdır. Binlerce kişiye iletilmesi gereken bir duyuru, haber ya da kampanya söz konusu olduğunda tasarım, baskı, ajans, arama, dağıtım vb. zaman kayıpları yaşamadan doğrudan hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

ZETA Telekom Müşteri Hizmetleri

0850 640 0 640 

ETKİLİDİR

Cep Telefonuna gelen bir masajın okunmadan silinme ihtimali yok denecek kadar azdır, bunun yanında etkisi ve geri dönüşü çok daha fazladır. Geleneksel yollarla yapılan tanıtımların hedef kitle tarafından algılanıp algılanamayacağından emin olamazsınız ama SMS gönderdiğiniz kişinin mesajınızı aldığından emin olabilirsiniz.

EKONOMİKTİR

SMS hedef kitlenize ulaşmanın en ekonomik yoludur. Geleneksel iletişim yöntemlerine kıyasla iletişim giderlerinizden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar. Üstelik baskılama, dağıtım ya da postalama gibi ekstra giderler doğurmaz.