ZETA Telekomünikasyon A.Ş. BTK lisans no: STH-316

Ücretsiz Sanal Santral
Hemen kullanmaya başlayın

Dakika paketinizin yanında sanal santral koşulsuz şartsız hediye.

Sizi arayalım
Zeta Sanal Santral
Karşılama Anonsu
Firmanıza özel hazırlanan anons seslendirme ile müşterilerinize sıcak bir selam verin
Bekleme Müziği
Müşterilerinize bekleme esnasında müzikler ve bilgilendirme anonsları yayınlayın
Görüşme Kayıt
Görüşmelerinizi 6 ay boyunca ücretsiz ve güvenli bir şekilde saklayın
Çağrı Yönlendirme
Cep telefonunuzu bir dahili telefon gibi kullanabilirsiniz. Dilediğiniz her yer ofisiniz olsun
Şubeler Arası Ücretsiz Görüşme
VoIP teknolojisi sayesinde bütün şubelerinizle ücretsiz ve yüksek ses kalitesi ile görüşün
Çağrı Raporlama
Detaylı çağrı raporlama sayesinde bütün aramalar ölçülebilir ve kontrolünüz altında
ZETA Telekomünikasyon A.Ş.

Sanal Santral

ZETA Telekom sanal santral ile işletmenizin telefon santralini bulut tabanlı, güvenli ve kesintisiz iletişim sağlayan bir teknolojiye terfi ettirin, rahat edin.

Referanslar
Hızlı Kurulum

ZETA Sanal Santral Dakikalar İçinde Hazır

Fiziki bir donanım gerektirmemesi ve santralin bulut ortamında barındırılması sonucu, sanal santral hizmetini dakikalar içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizi arayalım
Çağrılara Her Yerden Ulaşın

Esnek Çalışma Alanları

Çağrılarınız sadece ofisten değil, çalışanlarınız evde ya da arabadayken, hatta bir kafede otururken dahi karşılansın. Tek ihtiyacınız olan internet erişimi ya da sadece cep telefonunuz.

Çoklu Ofis Desteği

Bütün Şubeleriniz Arası Ücretsiz Görüşün

Açacağınız yeni ofis ya da şubelerinizi, dakikalar içinde sanal santral sisteminize ait iletişim numaranıza ekleyebilir ve adeta bir dahili numara gibi görüşme sağlayabilirsiniz.

Hemen kullanmaya başlayın
Kesintisiz ve Güvenli İletişim

Şirketinizin telefon iletişimi Bizim İçin Önemli

Çağrılarınızın kesintisiz ve güvenle devam edebilmesi için ZETA Telekom mühendisleri 7/24 sanal santral sunucularımızı uluslararası standartlarda takip ediyor ve hizmet devamlılığı sağlıyor.

Ücretsiz API Desteği

Diğer yazılımlara Ücretsiz Entegrasyon

API aracılığıyla, sanal santralinizi CRM ve diğer şirket yazılımlarınıza kolaylıkla ve ücretsiz olarak entegre edebilir, müşteri ilişkileri yönetiminizi daha efektif hale getirebilirsiniz.

Sizi arayalım
Esnek Kapasite

Santralinizin Kapasitesini Arttırmak Çok Kolay

Sanal santralde ek kart veya modül gereksinimi olmadan dış hat ve dahili numaralarınızı dilediğiniz kadar genişletebilirsiniz.

Sizi arayalım

Sanal Santral Avantajları

Sanal santral, bir telefon santralinin tüm özelliklerini ve işlevlerini internet üzerinden sağlayan bir sistemdir. Bu sayede, işletmeler fiziksel telefon santraline ihtiyaç duymadan telefon hizmetlerini internet üzerinden kullanabilirler. Sanal santral sistemleri genellikle bulut tabanlıdır ve kurulum, bakım ve yönetim gibi işlemler için özel bir donanıma veya yazılıma ihtiyaç duymazlar. Bu nedenle, sanal santral sistemleri genellikle daha kolay ve uygun fiyatlıdır.

Dijital çağın işletmelere getirdiği değişim ve dönüşüme hızlı bir şekilde uyum becerisi gösterme gereği, telefon iletişimini neredeyse tamamen başka bir boyuta taşıdı. İş hayatının sıcak ve sert rekabet yarışında geri kalmamanın koşulu, bu dönüşümü olabildiğince hızlı ve doğru çözümlerle gerçekleştirmekten geçmektedir.

İş telefon sistemleriyle ilgili en son teknolojik özellikleri sunan bulut santral hizmetlerinin, bu kadar yaygın kullanılır hale gelmesinin nedenini, sadece düşük finansal maliyetli olmalarıyla açıklamak haksızlık olur. Bulut santraller (sanal santral), işletmenizi atıl analog telefon santralinizin ağırlığından kurtarmakla kalmayıp, iş telefon sisteminize son teknolojik çözümleri de beraberinde getirmektedir.

Düşük Yatırım Maliyeti

Çok düşük bir yatırım maliyetiyle, finansal imkanlarınızı santral kurulum, bakım ve arızaları için değil, işinizi büyütmek ya da ofis sayınızı artırmak için kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Tarifeler ve Abonelik Ücretleri

ZETA Telekom'da sanal santral için ücret ödemezsiniz. Sadece tarife paket ücreti ile konuşma paketinizin limitleri dahilinde bulut santral sistemine sahip olursunuz.

Kesintisiz Hizmet

Elektrik ya da internet kesintileri için endişelenmenize gerek yok. Sanal santraliniz kesintisiz olarak devam edecek ve elektrik kaynaklı herhangi bir arıza oluşmayacaktır.

Gelişmiş Bir Santralin Bütün Özelliklerine Sahip Olun

Bulut santralin sunduğu otomatik çağrı yönlendirme, karşılama anonsu,  IVR, telekonferans gibi gelişmiş telekomünikasyon özellikleri, arayanlar üzerinde pozitif ve profesyonel bir kurumsal imaj algısı yaratacaktır. Ayrıca çağrı kayıt özelliği sayesinde, müşteri hizmetleri kalitesini takip etmek ve geliştirmek son derece kolaydır.

Yeni ZETA Sanal Santral ile tanışın

Yazılım ekibimiz tarafından sürekli geliştirilen ve yeni özellikler eklenen ZETA Sanal Santral, ülkemizin en sorunsuz çalışan bulut tabanlı santralleri arasında yer almaktadır.

Mühendislerimiz, CRM, Click to Call, Api gibi özelliklerle işinizi daha ileriye taşımak için özverili bir şekilde çalışıyor, bulut teknolojisinin yeni fırsatlarını sistemlerimize entegre ediyor.